Засуджений до 2-х років ув’язнення тризубівець помер під час операції

Дата публікації
Перегляди
2704
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Засуджений до 2-х років ув’язнення тризубівець помер під час операції

Ілюстрація / Фото: Сегодня

Діяч націоналістичної організації "Тризуб" С.Бичек помер під час операції із шунтування серця.

Засуджений до двох років позбавлення волі 59-річний член організації "Тризуб" Степан Бичек помер під час операції на серці.

За інформацією Івано-Франківської газети "Галицький кореспондент" діяч націоналістичної організації "Тризуб" С.Бичек помер під час операції із шунтування серця.

Навесні цього року Рогатинський районний суд Івано-Франківської області присудив "тризубівцю" два роки позбавлення волі за незаконне зберігання зброї - автомата Калашникова, пістолета системи наган та помпової рушниці.

Під час судового процесу підсудний визнав свою вину, розкаявся і просив суд суворо його не карати, зважаючи на важкий стан здоров`я (С.Бичек був інвалідом ІІ групи, страждав на хвороби серця та цукровий діабет). У своїх поясненнях на суді С.Бичек не приховував, що виявлені в нього вдома пістолет, рушниця та декілька радіостанцій справді належать йому.

Вирок Рогатинського районного суду підтвердив Апеляційний суд Івано-Франківської області і в червні С.Бичека етапували в колонію.

За словами колишнього адвоката засудженого Володимира Бандури, тільки після настійливих звернень захисників до С.Бичека було застосовано амністію і 6 вересня він вийшов на свободу, після чого хотів поправити підірване за ґратами здоров`я.

Арешти членів ВО "Тризуб", які відбувалися у різних регіонах України після знищення на початку року пам`ятника Сталіну в Запоріжжі, речники цієї організації одразу назвали політичними. Під час судового процесу С.Бичек також відзначав політичний підтекст порушеної проти нього кримінальної справи.

Читайте також:

Трьом тризубівцям дали по 3-3,5 роки за підпал офісів ПР та КПУ

Тризубівець розповів про важке життя в СІЗО: місяць не мився і ночами дивився порно

"Тризубівців" у СІЗО поїли компотом 35-річної давнини

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2704
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація