ЗМІ: конгрес США готує жорстку резолюцію з приводу Тимошенко

ЗМІ: конгрес США готує жорстку резолюцію з приводу Тимошенко

Конгрес США / Фото: AFP

13 жовтня конгресмен від Демократичної партії, співголова групи підтримки України в Конгресі Марсі Каптур зареєструвала проект резолюції про ситуацію з політичними репресіями в Україні.

Конгрес США збирається прийняти резолюцію, в якій засуджується вирок екс-прем'єру Юлії Тимошенко і міститься вимога негайного звільнення всіх політичних ув'язнених. Про це повідомляє "Главком", який має текст проекту резолюції.

Видання нагадує, що 13 жовтня конгресмен від Демократичної партії, співголова групи підтримки України в Конгресі Марсі Каптур зареєструвала проект резолюції про ситуацію з політичними репресіями в Україні.

За інформацією "Главкому", текст документа вже погоджено з представниками Білого Дому і держдепартаменту, і його прийняття очікується найближчим часом.

У своїй резолюції Палата Представників "засуджує вирок проти Юлії Тимошенко і несправедливі умови, в яких проходив судовий процес; просить, щоб Тимошенко випустили з в'язниці на час розгляду апеляції її вироку".

Крім того, "вимагає від української влади негайно звільнити всіх політичних ув'язнених, а також забезпечити ув'язненим належне медичне обслуговування".

Конгрес також вимагає, щоб Україну "дотримувалася принципів демократії та верховенства права, поважаючи права людини і свободи медіа, і захищала свободу слова і право людей на мирні зібрання".

Нагадаємо, Білий Дім висловив глибоке розчарування засудженням і вироком, винесеним Тимошенко, і назвав судове переслідування екс-прем'єра політично вмотивованим.

Читайте також:

Кузьмін розповів, що заважає "повісити" на Тимошенко вбивство Щербаня

Емісари від ПАРЄ приїдуть розбиратися зі справою Тимошенко

ГПУ звинувачує Тимошенко у спробі захоплення СІЗО

Повʼязані теми:

Наступна публікація