Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зберігати спокій. Жителів Чернігова попередили про стрільби на полігоні

Також місцеве неселення просять уникати руху до полігону: у разі несанкціонованого проникнення на об'єкт військові можуть відкрити вогонь.

Жителів Чернігова та Чернігівського району попередили, що від 29 серпня до 1 вересня на території полігону с. Гончарівське відбудеться пересування військової техніки та бойові артилерійські стрільби.

Прес-служба Оперативного командування "Північ" закликала місцеве населення зберігати спокій та уникати руху у напрямку полігону. Також людей попередили, що особовий склад, який залучається до несення служби у добовому наряді та варті полігону має право застосовувати зброю під час несення служби. 

До уваги мешканців Чернігова та Чернігівського району! В період з 29 серпня по 01 вересня на території полігону с. Гонч...

Posted by Оперативне командування "Північ" on Monday, August 28, 2017

"Звертаємось до громадян з проханням повідомляти правоохоронні органи про підозрілих осіб поруч з військовими об'єктами або в місцях розташування військ", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, на початку вересня на Львівщині розпочнуться міжнародні навчання Rapid trident-2017. У заходах візьмуть участь понад 2,5 тисячі військовослужбовців з України та 14 країн-партнерів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції