Збіг вісімок у календарі спричинив весільний бум в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нумерологи кажуть, що це число символізує безкінечність і фінансову стабільність.

Понад півтори тисячі пар узяли шлюб 8 серпня 2018 року. Збіг вісімок у дні, місяці та році привів до центрів реєстрації цивільного стану людей, котрі захотіли додати "магії" для свого весілля, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Наречена Маргарита три дні тому пошкодила ногу, але навіть накульгуючи прийшла під вінець. Її обранець обережно тримав її за руку та стежив, аби наречена не заплуталася у весільній сукні. Відкладати весілля обидвоє навіть не думали. "Подобається цифра 8. Три вісімки – це взагалі супер", - пояснили вони.

ВідеоМагічна дата спровокувала весільний бум по всій Україні

Сьогоднішня дата має три вісімки - символ безкінечності, і як кажуть нумерологи, цифра свідчить іще про фінансову стабільність. Тому саме в цю дату в РАГСах весільний бум: одружуються більше півтори тисячі пар. А через тиждень, 18-го, молодять очікують удвічі більше. Працівники Мін'юсту та психологи до дати ставляться скептично.

Магічна дата спровокувала весільний бум по всій Україні

У Києві в цей день свої долі з’єднали 350 молодят. Неля та Вадим вагалися між цією датою та наступною, не менш красивою. "Думали 18, але я говорю: давай 8, бо до 18 можна ще передумати", - сміються молодята. Неля не знає, що під вінець 18 числа планують устати вдвічі більше пар, аніж було цієї середи. Нумерологи пояснюють це вигодами, котрі буцімто несуть вісімки таким шлюбам – спільність мети, везіння, духовна єдність, але заразом і невпевненість у коханні та ревнощі.

У Мін’юсті довіряють іншим цифрам – власним. У магію не вірять, натомість ведуть статистику. "Відсоток розлучень в ці дати складає близько 20, і не можна говорити, що є чітка залежність від того, в яку дату сім’я розписалася. Прикмети, дати – це суто символи. Головне – яка атмосфера в сім’ї", - вважає начальник головного теріторіального управління юстиці у Києві Станіслав Куценко. Скептично ставиться до нумерології й психолог Ольга Вакулюк-Лукашук. "Щоби бути щасливим у шлюбному житті, варто дивитись на себе, розвиватися, бути щирим, відкритим серцем і рухатись по життю, розмовляти один з одним, відкриватися", - радить вона. А головне – кохати.

Кореспондент ТСН Маріам Оганнисян

Залиште свій коментар

Вибір редакції