Зеленський заявив про нові кроки для зміцнення оборони України

Зеленський заявив про нові кроки для зміцнення оборони України

Президент Зеленський у зверненні 17 травня розповів про нові кроки для зміцнення оборони України / Фото: Сайт президента України

Президент України розповів про важливе рішення Ради Європи.

Президент України Володимир Зеленський повідомив про низку підготовчих нарад щодо нових кроків для зміцнення української оборони та міжнародних позицій.

Про це глава держави розповів під час свого звернення 17 травня.

"Відбувся – і доволі успішно – візит української делегації в Республіку Корея. Урядовці, перша леді України. Були зустрічі, переговори різного рівня, звернення Олени до народу Кореї й усіх народів регіону на вагомому форумі "Азійське лідерство", – зазначив Зеленський.

Він висловив подяку президенту Республіки Корея за чітке засудження російської агресії та підтримку глобальних зусиль заради миру.

Також президент України наголосив на важливому рішенні Ради Європи: у підсумковій резолюції саміту, що відбувся в Ісландії, зафіксовано підтримку української формули миру.

"І це важливо, що Європа настільки консолідована заради чесного мирного плану. Дякую за це всім лідерам нашої Європи та кожній державі – учасниці Ради Європи. На основі саме такої консолідації ми будемо й надалі обмежувати можливості держави-терориста продовжувати цю її агресію й будемо надалі збільшувати наші можливості повертати справедливість, звільняти нашу землю, рятувати наших людей", – повідомив Зеленський.

Нагадаємо, напередодні глава держави подякував усім захисникам і захисницям українського неба, які за минулу ніч збили усі 18 ракет, випущених росіянами. Також він нагадав, що домовився у Британії з прем'єром Ріші Сунаком про роботу над коаліцією винищувачів.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація