Зґвалтована 9-річна дівчинка допомогла знайти свого кривдника

Дата публікації
Перегляди
7817
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зґвалтована 9-річна дівчинка допомогла знайти свого кривдника

Дев'ятирічна дівчинка допомогла знайти ґвалтівника, який напав на неї у парку

На Сумщині чоловік посеред білого дня зґвалтував 9-річну дівчинку.На Сумщині чоловік посеред білого дня зґвалтував 9-річну дівчинку.Чоловік ховався за деревами у парку, чекаючи на дівчинку, за якою стежив вже довгий час.

На Сумщині чоловік посеред білого дня зґвалтував 9-річну дівчинку.

Як повідомляє ТСН, напад стався, коли дівчинка поверталася зі школи. До автобусної зупинки є лише єдина дорога - через парк. Саме тут, близько 15-ї години, ховаючись за деревами на свою жертву чекав ґвалтівник.

Коли він відпустив дівчинку, їй вдалося дістатися домівки і розповісти все батькам. Вона погодилася піти до міліції, що допомогло правоохоронцям знайти підозрюваного вже за добу. Нині з дівчинкою працюють психологи.

"Чітко описувала, чітко орієнтувалася, навіть називала такі нюанси, дрібниці з одягу, аксесуарів злочинця, що коли ми його затримали, це все збіглося на 100%", - розповів заступник керівника УМВСУ Сумщини Валерій Єфремов.

Із фотороботом підозрюваного правоохоронці майже добу прочісували навколишні села. Опитали півтори тисячі місцевих. По сліду нападника пустили і службових собак, які і вивели на помешкання підозрюваного. Своєї провини 27-річний безробітний  не заперечував.

"Ну вона йшла, я взяв її за обличчя і за ноги, розвернувся і пішов у бік лісу. Тоді коли це все сталося від 40 до 50 хвилин, я їй сказав, щоб вона йшла в сторону лісу, в бік пам'ятника і не оглядалася", - розповів ґвалтівник.

Перед тим як напасти, він бачив й інших дівчат, що проходили повз, але обрав наймолодшу. Як пояснив затриманий правоохоронцям, здолати раптове сексуальне бажання завадила оковита.

Як з'ясували правоохоронці, затриманий давно слідкував за їхньою донькою. "Як сказала дівчинка, вона бачила цю людину влітку, він приходив через день і спостерігав, як вона займається фізкультурою", - розповіли у міліції.

Правоохоронці розповіли, що на допитах потерпіла дівчинка трималася дуже мужньо, та коли побачила затриманого - не витримала, в неї почалася істерика. З дівчиною на часі працюють міліцейські психологи.

Щоб повернути дитину до нормального життя знадобиться допомога ще й психіатрів, батьків та шкільних вчителів - на це піде щонайменше рік.

Приголомшені батьки відмовляються від коментарів і просять навіть не називати їхнє селище.

За напад на дитину підозрюваного можуть засудити на дванадцять років позбавлення волі.

Зґвалтування на Сумщині

Зґвалтування на Сумщині

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7817
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація