Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жіноча сила: у ЗСУ служать 30 тисяч жінок-військових

Жіноча сила: у ЗСУ служать 30 тисяч жінок-військових

Статус учасника бойових дій мають 12 тисяч жінок.

У лавах Збройних Сил України служить близько 30 тисяч жінок, із них 902 - старші офіцери. Про це повідомили в пресслужбі Генштабу ЗСУ.

Для порівняння, у 2008-2014 роках в армії служили близько 1800 жінок. 2018 року цей показник зріс до 25 тисяч, минулого року — до понад 27 тисяч.

Станом на початок березня 2020 року, майже 12 тисяч жінок отримали статус учасника бойових дій. Під час російсько-української війни на сході Україні 29 жінок було поранено, 9 - загинули.

"Велика шана жінкам-військовослужбовцям, які нарівні з чоловіками гідно захищають Батьківщину на сході України, демонструючи героїзм, самопожертву та відданість Військовій Присязі. Ми схиляємо голови перед пам'яттю жінок, які поклали своє життя в ім'я України", - заявив т.в.о. командувача об'єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв під час привітання.

У Генштабі також нагадали, що зараз чимало жінок рядового й сержантського складу служать механіками-водіями, командирами й навідниками танків, БМП, БТР, САУ, ЗРК.

Нагадаємо, у листопаді повідомлялося, що для жінок-військовослужбовців розробили нові зразки повсякденної форми. Від наступного року Міністерство оборони планує оновити базовий гардероб для військовичок.

Відео У Міноборони тестують нову повсякденну форму для жінок-військових

Витончений кашкет та жіноча краватка - майже рік дівчата випробовували форму на собі. І ось - завершальний етап. Не обійшлось без труднощів, адже догодити представницям прекрасної статі ой як непросто. Як може вже у наступному році виглядати військова - дивіться у сюжеті.  

У Міноборони тестують нову повсякденну форму для жінок-військових

Залиште свій коментар

Вибір редакції