Знімальна група ТСН потрапила під обстріл снайперів поблизу Зайцевого

Після обстрілів з кулеметів почали використовувати важку зброю

З танків, 82 та 120 мінометів сьогодні обстрілювали Зайцеве. Останні дні ситуація тут значно загострилася. Якщо раніше здебільшого "гаряче" було вночі, то нині - і вдень, йдеться в ТСН.16.45.

Які обстріли відбуваються у Зайцевому останні дні, знімальна група змогли побачити на власні очі.

Офіцери спецназу 12 батальйону "Київ" якраз вели телевізійну групу на позиції військових розвідників 17 батальйону 57 бригади. Очевидно, бойовики помітили групу, почав активно працювати снайпер. Пересуватися довелось навприсядки, згодом взагалі перечікувати просто отак лежачи на землі під свист куль. Кулі підпалили траву, яка почала розгоратися.

Далі зброю почали використовувати важку. Спочатку це були поодинокі вибухи, далі почали інтенсивно працювати міномети і забороненого 120 калібру. Всю землю, яка була гладенька ще дорогою до позицій, навколо, за цей невеликий проміжок часу просто зорали. Військові перечікували в бліндажі. Традиційно на такі обстріли відповідати заборонено.

Вже на зворотньому шляху бійці понабирали свіжих уламків і сперечалися, від чого ж це. Дійшли висновку, що це танкові снаряди. Тобто працював танк.

Хоч трохи стихло нині, але бійці очікують ночі. Вони в них набагато гарячіші, ніж світла пора.

Терористи обстріляли із мінометів Зайцеве

Останні дні ситуація тут значно напружилася. Якщо раніше здебільшого "гаряче" було вночі, то нині і вдень. В цьому переконалась наша знімальна група, яка потрапила до військових в той момент, коли бойовики випробовували свою зброю на українській армії. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: