Звільнений з колонії Лозінський не залишав Києва – джерела

Після звільнення екс-нардеп зник у невідомому напрямку.

За інформацією ТСН екс-нардеп Віктор Лозінський, який 5 квітня вночі вийшов з Бориспільської колонії, не залишав Київ, де має квартиру і де мешкає його родина.

Близькі друзі звільненого екс-депутата повідомили ТСН, що той поки що на зв'язок не виходив. Проте вже в понеділок, 11 квітня, може навідатись до рідного села Голованівськ на Кіровоградщині. Авто, на якому вивезли Лозінського, належить його адвокатові та мешканцю батьківщини екс-нардепа.

На центральній площі міста Голованівськ жителі обговорюють новину про звільнення з колонії свого відомого земляка. І навіть готуються зустрічати Віктора Лозинського з хлібом-сіллю.

"Ну настрій гарний. Він для району дуже багато поміг, ну такий чоловік був, він дбав для Голованівська. А як там вийшло, що там вийшло, чи якась підстава була, що це він так попав, Бог його знає", - каже місцевий житель Василь Поліщук.

Як відомо, на волю колишній народний депутат Лозінський вийшов напередодні, за рішенням Апеляційного суду Київської області. І це був справжній подарунок на день народження - адже саме вчора Лозінському виповнилось 53 роки. З Бориспільської колонії він вийшов вже за кілька годин після судового засідання, попри завершений робочий день і в умовах цілковитої таємничості, під прикриттям снайперів і особисто начальника в'язниці. Екс-нардеп вийшов з картатою сумкою в руках, після обіймів родича швидко сів в "Ауді" однієї з останніх моделей і на великій швидкості помчав у невідомому напрямку.

ВідеоЛозінський із в'язниці має повернутись на Батьківщину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: