22 квітня Кабмін розглядатиме питання щодо подовження карантину

22 квітня Кабмін розглядатиме питання щодо подовження карантину

Карантин подовжити, але водночас і послабити - таку постанову виноситиме Міністерство охорони здоров'я на засідання Кабінету міністрів завтра. Зокрема, клопотатимуть про подовження карантину до 12 травня, а також відкриття парків, спортмайданчиків та музеїв. Що зміниться в нашому житті щонайменше на наступні три тижні - у сюжеті. Більше про коронавірус в Україні 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie