Близько сотні людей "мітингували" під офісом "1+1"
Вранці близько сотні людей зібралися біля кінотеатру "Жовтень" і організованим натовпом рушили під офіс телеканалу "1+1". Переважно пенсіонери та молодь. Деякі пікетувальники зізнавались, що не знали куди їх збирали, а більш сміливі казали, що вийшли за гроші.