Кияни залишилися без гарячої води

Кияни залишилися без гарячої води

Без гарячої води у кранах та з ямами на подвір'ях. Таку картину нині спостерігають кияни. У столиці відновилися гідравлічні роботи. Це коли у трубах піднімають тиск, щоб визначити слабкі місця.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie