На Луганщині стартувала третя черга відведення озброєння калібром до ста міліметрів
Сектор А - практично оголений! Танки відвели, гармати забрали у тил, зараз дійшло й до мінометів. У хлопців на передовій залишилося тільки стрілецьке озброєння, РПГ. За 15 кілометрів від лінії розмежування підуть міномети калібром до 100 міліметрів. У штабі АТО звітують про фактичне затишшя у цій зоні. Щоправда, бійці кажуть, що постріли не припиняються.