На Волині родина облаштувала вдома міні-електростанцію
12 років тому Микола купив ділянку. Тоді ж її обіцяли електрифікувати. Але не вийшло. Тепер енергетики за під'єднання хочуть три мільйони гривень. Тож чоловік вирішив самостійно здобувати електрику для свого обійстя.