У центрі Одеси невідомі спалили ресторан і дві іномарки
Полум'я побачили випадкові перехожі і викликали пожежників. Однак коли ті приїхали дуже здивувалися: через дорогу від палаючого ресторану горіли ще й дві іномарки.
Полум'я побачили випадкові перехожі і викликали пожежників. Однак коли ті приїхали дуже здивувалися: через дорогу від палаючого ресторану горіли ще й дві іномарки.