У Києві з рейок зійшов вантажний потяг

У Києві з рейок зійшов вантажний потяг

Сталося це поблизу станції метро Видубичі. Під час руху з колії злетіли 7 вагонів, які були завантажені щебнем. Вагони впали поблизу підприємства, якому належить залізнична ділянка. Потерпілих немає.  

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie