У США під час потужних лісових пожеж загинуло 19 вогнеборців

У США під час потужних лісових пожеж загинуло 19 вогнеборців

Вони гасили полум'я, яке загрожувало мешканцям штату Арізона. Цей район потерпає зараз від рекордної спеки.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie