В Україні починають COVID-вакцинацію бустерною дозою | Новини України

В Україні починають COVID-вакцинацію бустерною дозою | Новини України

В Україні починають вакцинацію від коронавірусу бустерною дозою. В МОЗ дозволили третє щеплення медичним працівникам та співробітникам будинків інтернатного типу. Але щепитися вони можуть не раніше, ніж за 6 місяців після завершення основного курсу вакцинації. Як зазначають у МОЗ, для ревакцинації використовуватимуть лише "Модерну" чи "Файзер" - незалежно від того, яким препаратом була щеплена людина раніше.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie