З Дніпропетровська до звільнених міст почали повертатися біженці

З Дніпропетровська до звільнених міст почали повертатися біженці

Перші 50 родин вирушили до Краматорська та Слов'янська у супроводі рятувальників. Попри проблеми із комунальним забезпеченням, люди воліють повернутися у свої оселі якнайшвидше.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie