Перша криптовалюта із забезпеченням вартості вийшла на ICO

30 серпня 2017 року російська біржа криптовалют нового покоління BitFlip вивела свій проект на pre-ICO.

До 10 жовтня компанія планує мобілізувати інвестиції на суму не менше 1,2 млн доларів. Верхня планка прогнозу досягає ,65 млн. Фінансування залучається через продаж токенів, які забезпечені фондом платформи.

Чим відрізняється криптовалюта FLIP-coin

Токен буде підтримуватися біржею, а отже його потенціал безпосередньо залежить від подальших успіхів і зростання самої біржі BitFlip. Щоб підвищити капіталізацію і вартість криптовалюти, BitFlip виділятиме 30% доходу і зберігати їх у власних токенах, тим самим гарантовано підвищуючи вартість нового токена з ростом оборотів на платформі.

Перша емісія — 10 млн FLIP. Під час BitFlip ICO на продаж виділяється 7,5 мільйона FLIP. З 30 серпня до 10 вересня проходить попередній етап продажів за вигідним курсом, на якому продадуть 500 тисяч FLIP-коинов за стартовою ціною 0,16 USD. Потім до 10 жовтня проходитиме безпосередньо ICO. До моменту завершення ICO мінімальна вартість для покупців — ,22. В процесі буде випущено 10 мільйонів FLIP. Обмеження на емісію — 40 мільйонів.

Фінансувати проект можуть російські і зарубіжні інвестори. Взяти участь в ICO не зможуть лише резиденти США. По завершенні ICO непродані токени розподілять між інвесторами пропорційними частинами.

Чому вигідно взяти участь в ICO FLIP-coin

Команда BitFlip підготувалася до запуску блокчейна, на якому будуть працювати нові маркери. Тому гаманці можна буде використовувати по завершенні ICO. З 10 жовтня учасники зможуть торгувати новими токенами всередині проекту біржі BitFlip.

Криптовалюту також можна буде зберігати для подальшого перепродажу. Більш того, токен буде поступово додаватися на інші біржі для вільної торгівлі після завершення ICO.

На базі платформи BitFlip користувачі можуть створити власний бренд криптовалют. Для цього біржа надає умови White Label. Щоб створити власний продукт, користувачам не потрібно буде витрачати бюджет на розробку і підтримку — BitFlip підготував і продумав готові зручні рішення.

Довідка:

Розвитком FLIP-коін займається невелика команда розробників, яка багато років працює разом і запустила не один успішний проект. Один із них — біржа криптовалют BitFlip — почав роботу в червні 2017 року. За перший місяць команда змогла залучити необхідні інвестиції і розробити сервіс, який пропонує по-справжньому зручну торгівлю. Функції сервісу включають оперативну підтримку трейдерів, просте введення і виведення коштів через популярні валюти і онлайн-банкінг.

З моменту старту роботи біржі користувачі ввели на платформу кошти, еквівалентні 0,000. За останній місяць зафіксовано більше 4 тисяч нових учасників, а добовий оборот введення-виведення криптовалют досягає 10-15 BTC в еквіваленті.

BitFlip також пропонує користувачам партнерську програму, за умовами якої з кожного залученого трейдера учасники можуть отримати до 70% доходу біржі. При цьому кука встановлюється на 30 днів: якщо користувач зареєструється пізніше, він буде закріплений за партнером.

Контакти:

contact@bitflip.cc

https://bitflip.cc

Залиште свій коментар