Силантьєв у спорті не заробив ні на житло, ні на авто

Дата публікації
Перегляди
2631
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Силантьєв у спорті не заробив ні на житло, ні на авто

Ні копійки немає у спортсмена і на банківських рахунках

У декларації призера Олімпіади значаться лише невеликі заробітки.

Плавець Денис Силантьєв, який є призером Олімпіади, балотується до Верховної Ради (округ № 217 Київ), в минулому році заробив лише 16 тис. 851 грн. При цьому весь цей дохід є виключно зарплатою.

Про це свідчать дані його декларації про майно, витрати та зобов'язання фінансового характеру за 2011 рік, яка оприлюднена на сайті ЦВК.

Силантьєв не має ніякого нерухомого майна і транспортного засобу. Ні копійки немає у спортсмена і на банківських рахунках.

Як виявилось сім'я Силантьєва (дружина і син) також не дуже багата. Зокрема, їм належить квартира 78,5 кв. м і авто Subaru Ilegacy (2004 року випуску). Щодо сукупних доходів, то, згідно з декларацією, в 2011 році їх не було.

При цьому сім'я спортсмена заплатила 5 тис. 975 грн за утримання свого майна і 1 млн 100 тис. 101 грн - погашення основної суми позики.

Нагадаємо, що Денис Силантьєв - заслужений майстер спорту з плавання, чемпіон світу і Європи, чотириразовий володар Кубка світу з плавання, срібний призер Олімпіади у Сіднеї. Срібну олімпійську медаль він виборов на сіднейської Олімпіади-2000 в запливі на 200 метрів стилем батерфляй. У 2002 році встановив не побитий дотепер рекорд України на 200-метрівці батерфляєм - 1 хвилина 55,42 секунди.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2631
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація