Ретроградний Сатурн 2021: дати та вплив

Ретроградний Сатурн 2021: дати та вплив

Фото: ТСН.ua

Сатурн буде ретроградним лише один раз у 2021 році.

З погляду астрології, холодний і суворий Сатурн показує як людина пройде дорогою свого обов'язку та долі. Мов, строгий наглядач, він стоїть на сторожі меж людського знання.

Цю планету пов'язують з обмеженнями, контролем, владою, кордонами, консолідацією, дисципліною, властивістю відновлювати сили, кармою, тінню, самоосудом, часом, страхом, мудрістю, відповідальністю тощо. 

Сатурн: міфологія 

Сатурн — бог хліборобства та часу, культ якого був поширений у Римській імперії. Його ототожнювали з грецьким Кроносом і міфи про обох богів злилися. Цікаво, що в англійській мові день тижня субота (англ. Saturday) походить від назви планети Сатурн (англ. Saturn), названої своєю чергою іменем римського бога Сатурна.

Також Сатурн — одна з п'яти планет Сонячної системи, легко видимих неозброєним оком із Землі. 

Ретроградність планет: що це таке 

Усі планети можуть бути ретроградними. Йдеться про те, що для умовного спостерігача з планети Земля, та чи інша ретроградна планета почне рухатися у зворотній бік. Щоправда, це лише умовний стан справ, бо насправді планети торований зоряний шлях не покидають. Під час ретроградного періоду, позитивні якості планети, які їй приписують з погляду астрології, або перетворюються на негативні, або їхня реалізація у людському житті уповільнюється 

Ретроградний Сатурн 2021: дати та вплив

Згідно з календарем, у 2021 році Сатурн буде ретроградним лише один період - від 23 травня до 11 жовтня. Оскільки Сатурн пов'язують із контролем, системою, дисципліною, відповідальністю тощо. Саме у цих сферах можуть з'явитися нові виклики під час ретроградного руху цієї планети. 

Ретроградним Сатурн стає з періодичністю 4,5 місяця. У період ретроградності планета вказує на ті сфери, де люди не змогли стати зрілими. 

Ретроградний Сатурн 2021: що не варто зробити

В цей час не слід розпочинати нові проєкти, оскільки їх реалізація може затягтися на дуже тривалий термін. Також варто вступати в дискусії та суперечки. У цей період не рекомендується підписувати довгострокові контракти, реєструвати підприємства, купувати нерухомість, переїжджати, укладати шлюби. 

Ретроградний Сатурн 2021: що варто зробити

Найкраще трохи зупинитися в життєвій метушні, і добре проаналізувати поточний стан справ. 

Більш детальну інформацію про ретроградний Сатурн ви зможете дізнатися у травні з відповідного матеріалу. 

Ретроградний Меркурій - виправдання для лінощів чи негативний вплив на землян

Ретроградний Меркурій - виправдання для лінощів чи негативний вплив на землян

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація