Як правильно загадувати бажання: 10 правил

Автор
Олена КузьмичОлена Кузьмич
Дата публікації
Перегляди
4368
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Як правильно загадувати бажання: 10 правил

Фото: Pexels

Дійте, а не лише мрійте.

Незабаром куранти почнуть відлік Нового 2021 року. В цю таємничу й казкову новорічну ніч так легко повірити у диво, у те, що усі бажання здійсняться.

У книжках англійської письменниці Джоан К. Роулінг про юного чарівника Гаррі Поттера для того, щоб застосувати телепортацію, слід було пам'ятати про три магічні М: місце, мужність та мудрість. Аби ваші бажання отримали здатність збуватися, езотерикиня Олена Кузьмич вирішила скласти магічний список правил.

"Якщо ти чогось захочеш, то увесь Всесвіт буде допомагати тобі" - ці, на перший погляд,  "попсові" рядки із популярної книжки "Алхімік" Пауло Коельйо насправді досить правильно описують "стосунки" наших бажань із Всесвітом. 

Нас на планеті - понад сім мільярдів, і Всесвіту, енергії, Богам (необхідне підкреслити) просто ніколи слухати потаємні бажання усіх. Мабуть, це має  такий вигляд: "А що там у Ковальчука? Ковальчук хоче нову машину. А Ковальчук пішов на роботу чи хоча б придбав лотерейний білет? Ні? Наступний! Що там у Поліщука?".

Новий рік 2021: як правильно загадувати бажання 

  1. Візуалізуйте. Ви хочете отримати роботу вашої мрії? Чудово! Тоді почніть уявляти не просто роботу, а усе: ваш кабінет, колег, характер вашого шефа, ноутбук, за яким ви працюєте, краєвид за вікном. Простіше кажучи, додайте у вашу мрію деталей: чим більше деталей, тим краще. Уявляйте, ніби ви збираєтесь вранці на цю роботу, що у вас гарний настрій і чудова зарплатня – і успіх не забариться.
  2. Не бійтесь. Чудово, думаєте ви, ото сяду і буду уявляти. Але ж раптом робота моєї мрії ніколи не стане реальністю: і все, пшик, "офіс" вашої омріяної роботи, який ви ретельно вибудовували у вашій голові протягом кількох тижнів, лусне, наче мильна бульбашка. А за ним – пекуче розчарування. Але не варто цього боятися: Всесвіт не любить нерішучих боягузів, Всесвіт обирає лише переможців. Ні в якому разі не варто сумніватися у собі, власних силах та мріях, бо коли Всесвіт прихилить своє "вухо" до вас, а ви у цей момент будете вагатися, то він перемикне увагу на якогось Поліщука, про якого йшлося вище. Вірте в себе і в здійснення свого бажання.
  3. Правильно обирайте час. Є моменти, коли завіса поміж потойбіччям та нашим світом розкривається, і Всесвіт більше нас "чує". До таких днів і ночей належать періоди повного і молодого місяця, зимового і літнього сонцестояння, весняного та осіннього рівнодення, день народження, різноманітні свята тощо.
  4. Бажайте щиро. Бажання має йти від самого вашого єства, з усього серця. Насправді якісь наші мрії не збуваються тому, що ми того не хочемо. Бо можливо, не треба, наприклад, щоб Вася закохався, а розібратися у собі та походити до психолога.
  5. Уникайте частки "не". Це правило, про яке пишуть в усіх модних жіночих журналах - Всесвіт не чує наших "не". "Я не хочу захворіти" думаєте ви, і оп - ви вже в ліжку із температурою і кашлем. Невже так важко було побажати собі бути здоровим? Тож загадуйте бажання лише з позначкою плюс. 
  6. Думайте про теперішнє. Не формулюйте бажання у майбутньому часі: я матиму машину, я зароблятиму мільйон гривень, я буду зустрічатися з Олегом із відділу маркетингу. Думайте про ваші мрії так, наче вони уже здійснилися і стали частинкою вашої реальності.
  7. Конкретика - наше все. Уникайте розмитих, нечітких формулювань ваших бажань. Тільки конкретика і чіткість. У вашій голові має з'явитися щось на кшталт плану-графіку виконання ваших бажань.
  8. Концентрація. Коли ви детально уявляєте бажане, думайте тільки про нього, а не про те, скільки часу залишилося до дзвінка будильника, якщо ви мрієте вночі, чи скільки часу залишилося до кінця робочого часу, якщо ви мрієте вдень. Не домішуйте до ваших бажань щоденні турботи, проблеми, страхи.
  9. Сакральна жертва. Пообіцяйте Всесвіту щось в обмін на здійснення вашого бажання. Принесіть йому якусь "жертву". Щоправда, не обіцяйте небесам чогось, чого ви не зможете виконати. "Жертва" може бути дуже маленькою, але обов'язково доброю: можна пообіцяти, що заберете додому безпритульне кошеня, здасте донорську кров, допоможете сиротам чи віддасте якісь кошти на благодійність. І якщо ваше бажання таки здійснилося, в жодному разі не забувайте про свою обіцянку, адже тоді Всесвіт візьме жертву значно більшу і сам визначить "ціну" вашого бажання.
  10. Дякуйте. Обов'язково дякуйте вищим силам за те, що ви дихаєте і насолоджуєтеся життям, що ви можете змінити цей світ на краще і творите добро. Дякуйте їм за те, що ваші бажання, хоча й не всі, але мають властивість збуватися.

Бажаючи щось, не примішуйте до своїх бажань інших людей. Як би егоїстично це не звучало, але спочатку варто думати тільки за себе. Для загадування бажання краще на деякий час усамітнитися і помріяти.

Після ретельного обмірковування і загадування бажання про нього варто просто забути. До того можна допомогти своєму бажанню дістатися неба - можна записати його на клаптику паперу і спалити на свічці (подбайте про пожежну безпеку), або викинути написане у річку чи потічок.

І наостанок: дійте, а не лише мрійте. Всі, мабуть, пам'ятають анекдот із "бородою" про чоловіка, який мріяв виграти у лотерею, проте за все своє життя жодного разу не придбав лотерейного білета. Тож підніміть нарешті "п'яту точку" із дивану – як то кажуть, під лежачий камінь і вода не тече. 

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Новий Рік та Різдво 2021 в Україні: останні новини, поради та статті
Дата публікації
Перегляди
4368
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація