Як загадувати бажання, щоб вони збувалися

Дата публікації
Як загадувати бажання, щоб вони збувалися

Credits

Для того щоб здійснити яке-небудь бажання, навіть найзаповітніше, зовсім не обов'язково чекати на появу феї, мага або чаклуна. Виявляється, все це цілком до снаги кожному з нас. Головне, дотриматись кількох нескладних правил.

Про те, як загадувати бажання, щоб вони збувалися, розповідає вчитель з багаторічною практикою, майстер, що володіє багаторічними стародавніми енергетичними техніками і знаннями, пройшла навчання в Університеті "Єдності" в Індії, Діана Щербанська.

Говоримо про своє бажання вголос

Отже, ви задумали якесь бажання. Обов'язково скажіть його вголос. По-перше, наші думки ніхто не чує. По-друге, у кожного з нас їх багато, і ні підсвідомість всередині, ні Всесвіт ззовні не знають, до якої з них прислухатися, а яку залишити без уваги. А ось "думка проголошена" в цьому випадку – не брехня, а серйозна заявка на успіх – її обов'язково почують.

Тільки позитивні твердження

Формулювати бажання потрібно так, щоб у ньому не було частинки "не". Наша підсвідомість не звертає на неї уваги, тому ви ризикуєте домогтися результату, прямо протилежного тому, що просите. Наприклад, у відповідь на прохання "Хочу ніколи не хворіти!", підсвідомість забезпечить нам хвороби. Тому бажання повинні бути винятково позитивними: "Хочу бути здоровим!" Позитив, він і в Африці позитив, наша підсвідомість реагує на нього набагато швидше і успішніше.

"Бути по-моєму накажи!"

Бажання має бути вимовлене у формі наказу, кажуть, так воно швидше досягне "інстанції", від якої залежить його виконання. Не вживайте слова "хочу" – воно означає, що того, чого ви просите, у вас ще немає. Краще говорити "бажаю" або "необхідно", а завершувати наказ словами "Хай буде так!" або, як у казці про семиколірну квітку "Бути по-моєму накажи!"

Точність – запорука успіху

Ще одна важлива умова – точність формулювання. Заздалегідь обумовлюйте, що саме маєте на увазі. Інакше ви можете стати героєм фільму "Чародії", який замість своєї коханої Олени отримав цукерки, ляльок, шоколадки з аналогічною назвою і навіть корову, яку теж звали Олена. І ображатися нема на кого, він же сам не уточнив, кого саме має на увазі.

Деталізуємо

Чим більше деталей буде в описі вашої мрії, тим більше ймовірності, що вона здійсниться. Ну, наприклад, ви, що називається, спите і бачите новий автомобіль. Продумуйте все до деталей: якого кольору він буде, які прибамбаси ви для нього купите, яку іграшку повісите на дзеркало заднього вигляду. Уявляйте, як будете на ньому їздити – постарайтеся буквально побачити себе в машині, причому, не з боку, а "зсередини": як ви впевнено повертаєте кермо, що бачите в лобове скло. Така візуалізація мрії максимально прискорить її здійснення.

Відпускаємо бажання в простір

Якщо все зроблено правильно, нам залишається тільки чекати, коли наша мрія стане реальністю. На цьому етапі головне – відпустити своє бажання в простір, наприклад, уявивши, як воно відлітає на яскравому повітряній кульці. До речі, це можна зробити і в реальності: написати бажання на папірці, прив'язати до повітряної кулі і відпустити його в небо. Це буде вже ритуал, а завдання будь-якого ритуалу підсилить нашу віру в те, що все задумане обов'язково здійсниться. Можна вдатися до більш сучасних засобів – наприклад, відправити бажання в Інтернет (недарма ж він називається всесвітньою павутиною), написавши кому-небудь лист або коментар до статті. Шляхів, якими воно буде там блукати, ми не знаємо, але точно відомо одне – воно обов'язково дійде до тих, кому до снаги його виконати.

Читайте також: Чому не можна розповідати про свої плани

Олександра Волошина

Наступна публікація