9-річна "Пуговка" на лінії фронту. Зворушлива історія дівчинки-сироти з Донбасу

Мужня дитина хоче стати лікарем, аби "мами більше не помирали". 

9-річна Настя, яка проживає на лінії фронту у Донецькій області, пережила поранення під час танкового обстрілу, смерть мами, діда та вітчима.

Як повідомляється у сюжеті ТСН, наразі у селищі Водяне залишилось четверо мешканців. Настя – одна з них. У звичний день вона розпалює вогнище у дворі й запікає картоплю та яблуко. Про своє життя на передовій розказує без особливих емоцій: "Інколи стріляють, інколи - ні".

У серпні 2015 року вона разом із мамою та її другом потрапили під танковий обстріл.

"Нас Вітька штовхнув. Ми впали. Там бугор є. А Вітьку хвилею відкинуло аж до паркана", - пригадує Настя.

Віктор загинув, а Настя з мамою потрапили до лікарні. За словами дівчинки, їй поранило руку. Якби її мама не прикрила, осколок потрапив їй у голову.

На той час мама Насті вже була тяжко хвора. Дівчинку після поранення відпустили додому, а жінка залишилася у лікарні, за якою доглядала бабуся. Цей час Настя жила з дідом. 1 січня цього року чоловік пішов на ставок і помер. Чоловік провалився під лід і вибратися не зміг. У результаті трагедії Настя вдома зосталася сама. Більше місяця доглядали за нею та годували військові і навіть позивний придумали – "Пуговка".

10 лютого Настіної мами не стало. За словами бабусі, після пережитого горя поїхати наразі з Водяного вони не можуть - нікуди. 

ВідеоДев'ятирічна дівчинка з Донеччини, яка втратила рідних, мріє стати лікарем

Військові Настю не забули: її провідують і привозять їжу. Дівчинка гостям радіє і каже, що потоваришували ще в шпиталі, у якому лежала після поранення.

Лікар із 93-ї бригади Андрій розповів, що Настя мріє стати лікарем. Він переконаний, що мрія дівчинки обов'язково здійсниться, адже зараз 9-річна "Пуговка" точно знає,  кого й чому хоче лікувати.

"Хочу лікувати всіх мам, щоб вони більше не помирали", - зазначила Настя.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: