У колоні були мостоукладальники та пороми.

Спостерігачі СММ ОБСЄ побачили в Луганській області 12 вересня три колони, що складалися з переправочно-десантних засобів і техніки.

Про це йдеться у звіті місії.

Колони слідували на північ по автодорозі Н-21 недалеко від підконтрольного "ЛНР" смт Георгіївка, що за 15 км на південь від Луганська.

Одна з колон складалася з 2 мостоукладальників і 3 поромів військового типу для переправи особового складу, занурених на вантажні платформи, а друга - з 6 мостоукладальників, а третя - з переправочно-десантної техніки військового типу на вантажних платформах.

Вот что наши наблюдатели увидели в Луганской области 12 сентября 2017 г. #ФактыИмеютЗначение #Украина Из Ежедневного от...

Опубликовано OSCE SMM - Special Monitoring Mission to Ukraine 15 сентября 2017 г.

Нагадаємо, Кремль не збирається відмовлятися від "гуманітарної допомоги" терористам на Донбасі. Про це повідомив ппрес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков. За його словами, "йде визначення перерозподілу коштів, але це не означає скорочення якихось напрямків фінансування", передає РБК.

На уточнювальне питання про обсяг фінансування терористів Пєсков сказав, що цифр не знає, але "не йдеться про те, що Росія відмовиться від гуманітарної допомоги". 

Залиште свій коментар