У Москві переконують НАТО, що навчання "Захід-2017" є оборонними

Росія та Білорусь запевняють, що в маневрах візьмуть участь близько 12,7 тисячі військових, з них 5,5 тисяч - від збройних сил РФ.

Москва продовжує наполягати, що російсько-білоруські стратегічні військові навчання "Захід-2017" мають виключно оборонний характер.

У цьому, зокрема, запевнив начальник генштабу збройних сил Росії Валерій Герасимов головнокомандувача об'єднаних збройних сил НАТО в Європі генерала Кертіса Скапарротті під час телефонної розмови, що відбулася в четвер, 14 вересня, повідомляє агентство "Інтерфакс" з посиланням на російське оборонне відомство . Під час розмови Герасимов наголосив, що навчання "Захід-2017" мають "плановий і оборонний характер".

ВідеоБіля кордону України Росія з Білоруссю розпочали масштабній військові навчання

Сторони також домовилися про продовження таких контактів у майбутньому. Тим часом у міністерстві оборони Білорусі 14 вересня заявили, що прибуття додаткових підрозділів російських військових на навчання не передбачено. Нагадаємо, у четвер розпочались російсько-білоруські стратегічні маневри "Захід-2017", які відбуваються на території двох країн.

У цей день російські військові повідомили про перекидання до Білорусі з Підмосков'я бригади Першої танкової армії.

Росія та Білорусь запевняють, що в маневрах візьмуть участь близько 12,7 тисячі військових, з них 5,5 тисяч - від збройних сил РФ.

На Заході неодноразово висловлювали своє занепокоєння з приводу російсько-білоруських навчань, зокрема, через кількість задіяних військових.

У міністерстві оборони ФРН вказували на те, що реальна кількість учасників навчань сягатиме не менше 100 тисяч військових.

Навчання "Захід 2017" триватимуть з 14 до 20 вересня. А тренування Rapid trident-2017 триватимуть на чотири дні більше - з 12 до 22 вересня. У Міноборони України розповіли, що в них візьмуть участь понад 2,5 тисячі військовослужбовців з України та 14 країн-партнерів.

Залиште свій коментар