Через ракетний пуск КНДР екстрено збереться Радбез ООН

КНДР в п'ятницю здійснила черговий ракетний пуск.

Сполучені Штати, Японія і Південна Корея планують проведення екстрених консультацій Ради Безпеки ООН у зв'язку з черговим запуском ракети КНДР.

Про це пише Інтерфакс.

"Закриті консультації Ради Безпеки ООН щодо КНДР відбудуться у п'ятницю в 15:00 за нью-йорським часому", - повідомило виданню джерело в штаб-квартирі Всесвітньої організації.

Як повідомлялося, КНДР в п'ятницю здійснила черговий ракетний пуск.

ВідеоДев’ятий пакет санкцій проти КНДР ухвалили у Раді безпеки ООН

За даними південнокорейських військових, північнокорейська ракета, яка була запущена з району Пхеньяну, пролетіла 3,7 км, досягнувши максимальної висоти польоту в 770 км. За даними влади Японії, балістична ракета КНДР полетіла над японською територією і впала в Тихий океан за 2 тис. км від мису Ерімо на Хоккайдо.

12 вересня Рада безпеки Всесвітньої організації одноголосно прийняла резолюцію про введення нових санкцій проти Пхеньяну. Так, будуть введені обмеження на постачання в КНДР нафтопродуктів. Визначається також ліміт на постачання Північної Кореї сирої нафти — обсяги не повинні перевищувати показники за минулі 12 місяців. Також КНДР не зможе купувати конденсати і газоконденсатні рідини і не зможе продавати текстильну продукцію.

ВідеоДев’ятий пакет санкцій проти КНДР ухвалили у Раді безпеки ООН

Нагадаємо, 3 вересня, стало відомо, що КНДР провела шосте ядерне випробування. За інформацією Північної Кореї, вона провела успішне випробування водневої бомби. Повідомлялося, що випробуваний водневий заряд може бути поміщений на міжконтинентальну балістичну ракету. Однак, такі дії КНДР змусили світове співтовариство відреагувати.

ТСН.ua зібрав реакцію політиків і міжнародних організацій на випробування Північної Кореї.

Залиште свій коментар