Блокадники Донеччини будують нові редути, щоб контролювати виконання рішення РНБО

У Бахмуті поставили редут на залізниці.

Активісти заявляють про продовження блокади вантажів до окупованих земель. Люди з різних регіонів цієї ночі прибули до Бахмута та все ж встановили свій редут на залізниці, йдеться у ТСН.16:45.

У Бахмуті, редут встановили просто у середмісті на залізниці - нині там кілька наметів і чергують зо два десятка людей. Не зважаючи на рішення РНБО про припинення перевезення вантажів через лінію зіткнення у зоні АТО активісти планують продовжувати своє блокування, але називають це не блокадою, а контролем за виконанням рішення Ради нацбезпеки і оборони. Активісти не виключають, що перекриватимуть не лише залізничне сполучення, а й автодороги.

"Контролювати будемо. Ми будемо бачити, як воно буде виконуватись. Відкривати нові редути та контролювати. Все, абсолютно тобто глуха блокада", - кажуть активісти.

Кількість редутів, які планують встановити, блокадники не уточнюють. Де саме вони будуть теж не кажуть - мовляв облаштують там, де потрібно.

По обіді декілька автівок з активістами вирушили у напрямку Торецьку. Кажуть, що там збираються відновити редут, який у понеділок розігнали силовики, а блокадників на деякий час затримали.

Тим часом на блокпостах поки спокійно, підвищених навантажень на пункти пропуску немає. А місцеві мешканці, кажуть, хоча й очікують на незручності, але впевнені, що питання вирішать якимось новим способом.

Кореспонденти ТСН Мар'я Уманська та Євген Назаренко

ВідеоАктивісти заявили про намір контролювати виконання рішення РНБО

Залиште свій коментар