Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Блокадники Донеччини будують нові редути, щоб контролювати виконання рішення РНБО

У Бахмуті поставили редут на залізниці.

Активісти заявляють про продовження блокади вантажів до окупованих земель. Люди з різних регіонів цієї ночі прибули до Бахмута та все ж встановили свій редут на залізниці, йдеться у ТСН.16:45.

У Бахмуті, редут встановили просто у середмісті на залізниці - нині там кілька наметів і чергують зо два десятка людей. Не зважаючи на рішення РНБО про припинення перевезення вантажів через лінію зіткнення у зоні АТО активісти планують продовжувати своє блокування, але називають це не блокадою, а контролем за виконанням рішення Ради нацбезпеки і оборони. Активісти не виключають, що перекриватимуть не лише залізничне сполучення, а й автодороги.

"Контролювати будемо. Ми будемо бачити, як воно буде виконуватись. Відкривати нові редути та контролювати. Все, абсолютно тобто глуха блокада", - кажуть активісти.

Кількість редутів, які планують встановити, блокадники не уточнюють. Де саме вони будуть теж не кажуть - мовляв облаштують там, де потрібно.

По обіді декілька автівок з активістами вирушили у напрямку Торецьку. Кажуть, що там збираються відновити редут, який у понеділок розігнали силовики, а блокадників на деякий час затримали.

Тим часом на блокпостах поки спокійно, підвищених навантажень на пункти пропуску немає. А місцеві мешканці, кажуть, хоча й очікують на незручності, але впевнені, що питання вирішать якимось новим способом.

Кореспонденти ТСН Мар'я Уманська та Євген Назаренко

ВідеоАктивісти заявили про намір контролювати виконання рішення РНБО

Залиште свій коментар

Вибір редакції