Бойовики готують новий наступ на Вуглегірськ і Дебальцеве

Дата публікації
Бойовики готують новий наступ на Вуглегірськ і Дебальцеве

Військові з останніх сил борються за Дебальцеве та Вуглегірськ

Українські війська щосили протистоять ворогові, але просять про підкріплення.

Дебальцеве під обстрілами російських військ і бойовиків стрімко порожніє. У місті зникає вода, світло, закривають аптеки і крамниці, а люди намагаються виїхати подалі від лінії вогню, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Бої точаться усього в 15 км від міста. Біля Вуглегірська дві роти військових потрапили у засідку й з втратами змушені були відступити. Танкам окупантів наші солдати не змогли нічого протиставити. Не було навіть протитанкових гранат.

Однак бійці закріпилися на околицях міста. Про відступ з Вуглегірська наразі мови нема, як і про котел навколо Дебальцевого.

"Я пересуваюся по маршруту Артемівськ-Дебальцеве. Ніякого котла не існує. Наші блокпости міцно утримують лінію зіткнення. Немає даних про відхід наших підрозділів", - розповів генерал ЗСУ Олександр Розмазнін.

Уже відомо, що бойовики готують новий наступ з боку Горлівки, а інший удар намагаються нанести біля Троїцького. Поки атаки наші солдати відбивають, але їм на допомогу потрібні ще люди.

З майже захопленого Вуглегірська окупанти вже стріляють по українським позиціям з минометів. Попри вогонь й постійні атаки, дебальцевський плацдарм війська утримують. Дороги не перерізані, а мости не захоплені.

Як уже повідомлялося, сили АТО борються за Вуглегірськ, під обстрілом бойовиків загинули 7 мирних жителів.

Кореспондент ТСН Руслан Ярмолюк

Як з мирного міста Дебальцеве перетворюється на поле бою

Як з мирного міста Дебальцеве перетворюється на поле бою
Наступна публікація