Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики могли викрасти вченого з Донецька через "неправильну переписку у Facebook"

Родичі Ігоря Козловського розповіли подробиці його затримання.

Відомого вченого-релігієзнавця, викладача одного з донецьких вишів Ігоря Козловського могли викрасти "через неправильне листування у Facebook".

Про це телеканалу "Дождь" розповіла дружина вченого Валентина Козловська.

Вона розповіла, що її чоловік був викрадений у місті, при цьому бойовики забрали у нього ключі від квартири. Після цього вони прийшли додому до Козловського і провели там обшук, причому обшук відбувався двічі. У бойовиків не було документів і ордера на обшук, вони не викликали понятих.

"Сусіди тільки бачили, що в квартиру заходили люди в штатському, щось там чули, як книги падали, потім вони виходили, їхали", — розповіла Валентина Козловська.

Дружина вченого додала, що говорила по телефону з одним із присутніх у квартирі, і він сказав їй, що Козловського затримали через "неправильну переписку у фейсбуці".

Племінник Ігоря Козловського Денис у групі підтримки вченого у Facebook повідомив, що зв'язок з вченим зник 27 січня. Зараз в Донецьку знаходиться його дружина, яка намагається отримати якусь інформацію про його долю. Все, чого їй вдалося досягти на даний момент, - у "МГБ" прийняли заяву про зникнення чоловіка.

"Про його точне місцезнаходження, органи, які здійснювали арешт, причини затримання, можливі звинувачення достеменно нічого не відомо", - зазначив Денис.

Нагадаємо, раніше бойовики викрали одного з керівників волонтерської групи "Відповідальні громадяни" Марину Черенкову. Її затримали представники "міністерства держбезпеки ДНР" в її квартирі в Донецьку.

Пізніше донецький волонтер Енріке Менендес написав, що Черенкова вийшла на зв'язок і підтвердила, що знаходиться в "МГБ". Доступу до неї немає і перспективи звільнення туманні.

Масові арешти у Донецьку почалися після того, як невідомі спробували підірвати пам'ятник Леніну на центральній площі міста. Журналіст Олексій Мацука написав у Facebook, що терористи вриваються в будинки до людей, проводять обшуки і вилучають майно.
 
 

Журналіст Денис Казанський підтверджує цю інформацію і повідомляє подробиці того, що відбувається в місті.

"До людей вриваються в квартири. Людей відвозять у невідомому напрямку без всіляких пояснень, і родичі потім бігають і шукають у кого їх викуповувати — МДБ, у "Сомалі", у "Спарти"? Відвозять не проукраїнських активістів (їх там давно немає). Забирають тих, на кого "стукають" сусіди і колеги по роботі, вірних протестантських церков, а то і просто звичайних людей, які нещодавно побували на території України", — написав у Facebook Казанський.

Залиште свій коментар

Вибір редакції