"Це був довгий шлях". Українські військові просунулися вперед у районі Світлодарської дуги

Дата публікації
Перегляди
5476
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Це був довгий шлях". Українські військові просунулися вперед у районі Світлодарської дуги

Фото: Операція об'єднаних сил / Facebook

Після себе бойовики залишили заміновату територію.

У районі Світлодарської дуги українські воїни просунулися вперед, а тому вільної від окупантів української землі побільшало. Як вдалося посунути противника назад, у сюжеті ТСН.19:30.

Перемир'я на Донбасі постійно порушується, а окупанти постійно стріляють. Військові кажуть, що причина цьому – місцева географія. "Хто на висоті – той й у виграші", - каже військовослужбовець полку "Азов" "Рольф".

Хлопці зізнаються, що стрілецькі атаки й розриви важких снарядів, змусили їх діяти. "Було ухвалено рішення – копати у дощ, сонце, ніч", - додає він.

Кількасот метрів - дистанції, до ворожого укріпрайону, то суцільний тир, у траншеї – стоси гільз. "Це гільзи від того, що ми працювали по ворожих безпілотниках. Ворог застосовував ствольну артилерію, міномети, і корегував свій вогонь за допомогою безпілотників типу "Елерон", - каже  військовослужбовець полку "Азов" "Гуді".

Той шлях, будували, кажуть хлопці, в саму всередину лінії оборони окупантів. Нинішні позиції бійців – були позиціями противника. Довкола чимало свідчень, колишньої присутності "руского міра": "Момонівський рибоконцервний комбінат. Росія. Калінінградська область", - читає напис на банці "Гуді".

Бійці полку "Азов" прокопали шанці до позицій окупанта, аби зупинити ворожі обстріли

Бійці полку "Азов" прокопали шанці до позицій окупанта, аби зупинити ворожі обстріли

Противник вийшов, але залишивши чимало замінованих траншей. Звідси прибрали, розповідають воїни, кілька сотень вибухових пасток російського виробництва. Нині, ці позиції, запевняють хлопці, міцно укріплені, добре озброєні та мають усю необхідну комунікацію.

"Це був довгий шлях, але це вже наша територія. Ми її знову забрали і вона під нашим контролем. Якщо кожну ротацію забирати, навіть по 400-600 метрів, то ми набагато швидше прийдемо до тієї самої Горлівки", - каже військовослужбовець полку "Азов" "Тахо",

Кореспондент ТСН Олександр Моторний.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5476
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація