Чому саме Дебальцеве стало найгарячішою точкою у нинішній війні на Донбасі

Уперше за війну весь фронт спрацював разом заради однієї стратегічної мети – утримання Дебальцевого.

Чому саме Дебальцеве на Донеччині стало такою принциповою точкою для проросійських сепаратистів, видно на карті. Це - ключовий транспортний вузол Донбасу. Дебальцеве фактично стоїть на хресті залізничного сполучення між Луганськом і Донецьком, а також російською територією - Ростовом-на-Дону. Міста, звідки від початку війни в Україну їде смертоносна військова техніка і російські солдати.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.Тиждень.

Залізничне сполучення, якщо місто захоплять, можливе від російського кордону просто до самісінької лінії фронту і в тил бойовиків. А обсяги так званої "гуманітарної допомоги", яку Росія зможе відправляти коліями, незрівнянно більші, ніж те, що вона тепер засилає вантажівками. Один лише вантажний вагон може вмістити стільки ж, скільки три найбільші "КамАЗи". Ті самі, нібито "гуманітарні", що від серпня тероризують Україну.

Російське МНС відрапортувало: в Україну вже відправили понад 20 тисяч тонн вантажу. Це - більше тисячі "КамАЗів" за півроку. А залізницею - це тільки один, два, три потяги. За добу.

Просто вчора, 15 лютого, прибув 14-й "гумконвой".

Отже, утримуючи Дебальцеве ціною власних життів, наші бійці захищають нас від удесятеро більшої війни.

ВідеоЯк Дебальцеве перетворилося на стратегічну висоту для бойовиків

І ситуацію в цій стратегічній точці рятували не тільки воїни в оперативному оточенні, а й бійці на інших ділянках лінії зіткнення. Можливо, вперше за війну весь фронт спрацював разом заради однієї стратегічної мети. Хоча, як з'ясував кореспондент ТСН Андрій Цаплієнко, для генералів це певною мірою стало несподіванкою. Чому саме, дивіться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

ВідеоОборонці Дебальцевого розповідають, як вдалося уникнути смертельного "котла"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: