Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До Києва до госпіталю доправили дев'ятьох поранених бійців

Військовим вже призначили лікування.

До Національного військово-медичного клінічного центру “Головний військовий госпіталь” у Києві 10 січня прибув борт із пораненими українськими бійцями.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.

Зазнчається, що для подальшого лікування приїхали дев'ятеро військовослужбовців, які до цього лікувалися у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону у Харкові.

"Після діагностичного обстеження, яке зазвичай проводиться з пацієнтами, яких транспортують літаками, їх розмістили у відповідні клініки і відділення госпіталю та призначили подальше лікування. Військові лікарі кажуть, що стан здоров’я наших захисників наразі задовільний, усі необхідні медикаменти та засоби побуту для них є в достатній кількості", - повідомляють в пресслужбі.

Сьогодні до Національного військово-медичного клінічного центру “Головний військовий госпіталь” прибув борт із...

Опубліковано Міністерство оборони України Пʼятниця, 10 січня 2020 р.

Нагадаємо, у Дніпрі борються за життя 46-річного сержанта Збройних сил України, який 9 січня дістав складного поранення біля Широкиного. Бійця у вкрай тяжкому стані доправили з Донбасу до обласної лікарні Мечникова. 

Відео У Дніпрі борються за життя 46-річного сержанта ЗСУ, який зазнав тяжкого поранення

Володимира у вкрай тяжкому стані ввечері доправили з Донбасу до Обласної лікарні Мечникова. Він не міг дихати самостійно. Мінно-вибухове поранення спричинило сильну крововтрату. Захисника терміново почали оперувати. Усю ніч лікарі боролися за його життя.  

У Дніпрі борються за життя 46-річного сержанта ЗСУ, який зазнав тяжкого поранення

Залиште свій коментар

Вибір редакції