Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Домашній плов і робота з паперами: про що мріють оборонці Авдіївки

Військові сподіваються, що після демобілізації трохи відпочинуть від війни.

У Старій Авдіївці під обстріл бойовиків потрапили житлові будинки, внаслідок чого чотири хати були зруйновані. На щастя, потерпілих немає, як і на позиціях ЗСУ у промзоні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Тамтешні військові живуть у передчутті демобілізації. Масі планує повертатися додому разом із собакою. "Мене вдома без нього ніхто не прийме", - каже він про чотирилапого друга. Військовий каже, що вдома батько приготує обом демобілізованим плов. А поки підбиває підсумки особистої війни. "Найголовніше, я навчився мовчати. Не приймати близьк до серця і не реагувати агресією на тих, хто не зайнятий війною", - каже він.

Відео У Старій Авдіївці під обстріл бойовиків потрапили житлові будинки

Серед дорожніх знаків та маскувальних сіток крадькома підфарбовує губи Катерина. 20-річна десантниця з охайним манікюром та парфумом пристосувала воєнний світ під себе, щоб залишатися жінкою. "У мене хлопці знають, що я близько четвертої завжди йду в душ, то хлопці завжди включають великий генератор, бо фен, якщо включаєш, то може не витримати. Я сушу голову й перемикаю назад", - розповіла вона.

За освітою Катерина медсестра, заочно навчається на реабілітолога, але на війні вона сама – наче цілий шпиталь. Ліки стоять поруч з іконами, косметичкою і бронежилетом, над ліжком у неї прапор. Бойова лікарка мріє про те, щоби більше не було війни. "Щоб сидіти десь далеко і перекладати папірці", - каже вона.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції