Кравчук анонсував відеоконференцію політичних радників Нормандського формату

Дата публікації
Перегляди
184
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кравчук анонсував відеоконференцію політичних радників Нормандського формату

Фото: УНІАН

Під час цієї відеоконференції буде обговорюватися, зокрема, новий "План спільних кроків" щодо Донбасу, каже керівник української делегації в ТКГ.

Днями має відбутися зустріч політичних радників лідерів Нормандського формату. Саме вона й вирішить, чи зустрінуться лідери нормандської четвірки до кінця року. 

Про це в інтерв'ю ТСН.ua сказав перший президент незалежної України, керівник української делегації в ТКГ Леонід Кравчук. 

За його словами, під час відеоконференції політичних радників також буде обговорюватися новий "План спільних кроків" щодо Донбасу, презентований українською делегацією в ТКГ. Він може стати передумовою для зустрічі лідерів Нормандського формату. 

"Зокрема, передумовою. План має ширше завдання — забезпечення досягнення миру на Донбасі. Це глобальне завдання для нас. Але в цьому переліку завдань, які будуть вирішуватися дорогою до цієї великої мети, звичайно, є плани провести зустріч в Берліні на найвищому рівні. Десь днями має відбутися через відеоконференцію зустріч політичних радників. На цій зустрічі, думаю, вже остаточно вирішиться, чи буде зустріч на найвищому рівні цього року, чи ні. Україна, запропонувавши такий план, відкриває дорогу до того, щоб така зустріч відбулася. Але чи захочуть наші опоненти, я їх так м’яко називаю, а насправді опонент один у нас, один агресор — Росія, чи захоче вона в цьому разі підтримати цю ідеологію, я думаю, що час настав захотіти. Тому що будемо говорити відверто: не таке вже блискуче становище в Росії сьогодні, щоб диктувати багатьом, зокрема Україні, якісь умови, і не йти на будь-які поступки", — пояснив Леонід Кравчук.

Повну версію інтерв'ю читайте незабаром на ТСН.ua.

Нагадаємо, у середу, 11 листопада, у режимі відеоконференції відбулося чергове засідання Тристоронньої контактної групи (ТКГ) щодо врегулювання конфлікту на Донбасі на рівні глав делегацій. Тривало обговорення за чотирма напрямами. Найбільших успіхів під час засідання досягли у гуманітарному напрямі. 

Кравчук озвучив український варіант плану спільних кроків для ТКГ

Кравчук озвучив український варіант плану спільних кроків для ТКГ

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
184
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація