Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луганчани із фронтових зон хочуть миру і допомоги України

У Трьохізбенці сподіваються на відновлення мосту з окупованою територією.

Уже не хочуть ні в Росію, ані в так звану "ЛНР". У прифронтових селах на Луганщині люди, принаймні на камеру, говорять, що мріють про мирне життя в Україні. А ще просять допомоги від президента, роботу і хорошу зарплату, йдеться в ТСН.19.30.

У фронтовому селищі Трьохізбенка, де на початку війни точилися запеклі бої, а місцеве населення було вкрай проросійське, зараз дорослі жителі села в один голос на камеру журналістам ТСН заявляють, що вони за Україну, бо сумують за мирним, спокійним життям. Як мантру продовжують говорити, що вони взагалі  за мир, але вже уточнюють -  за український мир.

«Ми хочемо як раніше. Нехай буде Україна», - каже місцева мешканка.

Відео Жителі прифронтових зон хочуть мирного життя і звертаються за допомогою до Зеленського

У прифронтових селах в Луганській області люди, принаймні на камеру, говорять, що мріють про мирне життя в Україні. А ще просять допомоги від президента, роботу і хорошу зарплату. ТСН поспілкувалась з людьми, які живуть фактично на лінії зіткнення.  

Жителі прифронтових зон хочуть мирного життя і звертаються за допомогою до Зеленського

Але за це вже українська влада мусить дати їм роботу і зарплату. Саме цього просить лісник Сергій безпосередньо в президента країни. «Дамо зарплату, роботу, де? Хто міст відбудує?» - запитує чоловік.

 Зруйнований бойовиками міст через  Сіверський Донець – це болюче питання для всього місцевого населення. На тому боці Слов'яносербськ – там друзі, родичі, для багатьох робота. Жителі Трьохізбенки просять його відновити, а війська в цьому районі розвести. Але поки про розведення не домовилися, тому українські бійці навпаки укріплюють лінію оборони, риють нові шанці та майструють перекриття. Боєць на псевдо «Скрипа» зауважує – противник із того боку  робить те саме. «У них спостережный пост і вони спостерігають за нами, а ми - за ними. Будують вище, але зараз не видно, бо сніжок припав», - розповідає боєць.

Темна вода поступово розмиває потрощений бетон мосту, а за ним відірваний шмат країни. Командир переконаний, що тут противник не пройде, але не певен, що ту територію скоро можна приєднати назад, бо звідти й досі летять кулі. Тому краще від моста поки що відійти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції