Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Москва підтримала ідею носіння зброї спостерігачами ОБСЄ для самозахисту

Рішення щодо створення поліцейської місії не ухвалювалося, наголосила Захарова. 

У російському Міністерстві закордонних справ заявили, що "не проти" носіння легкої зброї співробітниками моніторингової місії ОБСЄ, які стежать за ситуацією на Донбасі.

Офіційна представниця МЗС РФ Марія Захарова наголосила, що офіційних домовленостей щодо озброєння спостерігачів не було.

"Ніяких домовленостей про створення якоїсь поліцейської місії або збройного компонента дій місії ОБСЄ (на Донбасі – Ред.) не ухвалювалося ні у контактній групі, ні в "нормандському форматі", ні в самій ОБСЄ", - наводить її цитату ТАСС.

Нагадаємо, очільник МЗС України Павло Клімкін казав, що українська поліція не зможе гарантувати безпеку під час проведення виборів на Донбасі, тому там необхідно розмістити поліцейську місію ОБСЄ, для чого слід тиснути на Росію. За словами Клімкіна, у зв'язку з тим, що це збройна місія, необхідно також опрацювати правила застосування зброї.

Напередодні, 24 квітня, український президент Петро Порошенко повідомив, що Росія погоджується на збройну поліцейську місію ОБСЄ на Донбасі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції