Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Донбасі активізувалися диверсійно-розвідувальні групи бойовиків

На Донбасі активізувалися диверсійно-розвідувальні групи бойовиків

Українські захисники відганяють ДРГ автоматними чергами.

На Донбасі активізувалися диверсійно-розвідувальні групи (ДРГ) збройних формувань Росії. Зараз для них найкраща пора - багато зелені та висока трава. Тому на деяких ділянках передової вони чи не щодня намагаються підповзти до позицій Збройних сил. Українські захисники відганяють ДРГ автоматними чергами та зізнаються, що бути пильними на фронті нині нелегко.

Що заважає бійцям, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На одному з опорників на Донбасі стрілянина щовечора. Лише вчора, 5 липня, розповідають бійці, бойовики намагалися "завітати до них у гості". 

"Було помічено тепловізором тепло праворуч від нас. Буває, що вони підповзають між нами і сусідами. Помітили тепло - ухвалили рішення відкрити вогонь", - зазначає військовослужбовець ЗСУ Рустам.

Такі ситуації трапляються через день: диверсанти бойовиків йдуть, а військові зі Збройних сил їх відганяють.

"Розтяжок понаставляють... Якщо проґавиш їх, то вони можуть залізти в окоп, і плачливі наслідки будуть потім", - додає Рустам.

Старший солдат на псевдо "Генерал", бо він може владнати будь-які труднощі, сьогодні сумний. Йому досі болить смерть місцевої жительки, яку ворожий снаряд убив напередодні. Військовослужбовець зазначає, що на цій ділянці фронту він воює не першу ротацію, тому усіх місцевих знає. 

"Ми ходили до неї, допомагали", - каже він.

До позицій, де перебуває військовослужбовець Роман, іноді прилітає важкий калібр. Частіше тут із бойовиками лише перестрілюються. Але за нинішньої погоди більше за окупантів хлопцям у степах Донбасу дошкуляють мухи.

"Мухи теж ховаються по наших окопах, вони у нас глибокі, там прохолодніше", - зазначає Роман.

Окрім того, на Донбасі панує страшенна спека: сонце палить, вітру майже немає. Військові за таких умов на позиціях стоять по 4-5 годин. Однак, не дивлячись на термометр, на якому нині під 40о C, хлопці копають нові бліндажі.

І тільки ротний Роман спеці радіє. Бо за останні два місяці він на війні схуднув на 13 кілограмів.

"Завдяки тому, що я настільки схуд, дуже навіть прекрасно себе почуваю", - зазначив він.

Відео Українським бійцям нелегко бути пильними на фронті через активізацію противника

Диверсійно-розвідувальні групи противника активізувались на фронті. Нині для них найкраща пора - багато зелені, висока трава. Тож на деяких ділянках передової вони чи не щодня намагаються підповзти до позицій збройних сил. Хлопці відганяють таких автоматними чергами. І зізнаються, бути пильними на фронті зараз їм нелегко. Що заважає бійцям - у сюжеті. Більше про війну на Сході України

Українським бійцям нелегко бути пильними на фронті через активізацію противника

Нагадаємо, від влучання снаряду у селищі Зайцеве Донецької області загинула жінка 1940 року народження. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції