Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Донеччині колишній бойовик "ДНР" здався поліції

Він переховувався п'ять років.

31-річний мешканець Бахмута, який служив бойовикам, здався поліції. Чоловік переховувався п'ять років, повідомила прес-служба Національної поліції.

За його словами, він не втримався перед проросійською пропагандою, а тому навесні 2014 року приїхав в Часів Яр, що на Донеччині, на службу терористам. Він стояв на блокпості у і перевіряв автомобілі. На блокпосту працював день через два, в інші дні - з автоматом в руках патрулював місто.

Після майже двох місяців роботи у бойовиків найманець дійшов висновку, що ватажки бойовиків є звичайними злочинцями. Він покинув збройне формування, повернувся додому і почав вести прихований спосіб життя.

Із засобів масової інформації він дізнався про можливість звільнитися від кримінальної відповідальності, добровільно здавшись. Наразі правоохоронці перевіряють свідчення чоловіка. Якщо буде встановлено, що на час перебування у ДНР підозрюваний не вчиняв тяжких злочинів проти мирного населення, то на підставі частини шостої статті 260 Кримінального кодексу України чоловік буде звільнений від кримінальної відповідальності.

Як повідомлялося раніше, бійці батальйону "Луганськ-1" затримали учасника терористичної організації "ЛНР". У 2016 році через скрутний матеріальний стан він вступив до лав "народної міліції ЛНР". За словами затриманого, пропрацювавши 10 днів водієм господарського взводу, він залишив лави бойовиків через атмосферу суцільного алкоголізму в підрозділі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції