Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Донеччині завершили будівництво газопроводу до Авдіївки

Після цього в газопровід закачають газ і почнуть підключати будинки.

У Донецькій області завершили будівництво газопроводу від селища Очеретине до Авдіївки, він готовий до випробувань.

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

"Зранку відвідав будівництво Авдіївського газогону. Ситуація наступна: вчора завершили зварювання стиків і укладку труб. Газогін готовий повністю до початку випробувань", - написав він.

За його словами, з 10.00 суботи, 13 січня, газопровід почали накачувати спеціальним інгредієнтом для перевірки якості зварювання.

Зранку відвідав будівництво Авдіївського газогону. Ситуація наступна: вчора завершили зварювання стиків і укладку труб....

Опубліковано Павлом Жебрівським 13 січня 2018 р.

"Накачуватимуть поетапно до 7,5 атмосфер, на це потрібна доба. Потім при 7,5 атмосфер трубу перевірять спеціалісти технагляду та держпраці - три години має тримати газогін такий тиск, після цього опустять тиск до 6 атмосфер і знову зафіксують, перевірять і опломбують. Після цього вже можна буде повністю засипати трубу", - пояснив він.

Після цього в газопровід закачають газ і почнуть підключати будинки. Жебрівський додав, що розпорядився всю необхідну документацію оформляти паралельно, щоб не затягувати з процесом підключення будинків.

Нагадаємо, раніше прифронтові міста Авдіївку та Красногорівку, які раніше отримували електроенергію по лініях з боку окупованих територій, перепідключили.

Залиште свій коментар

Вибір редакції