На передовій Порошенко нагородив морських піхотинців

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Військові отримали відзнаки за особисту мужність, самовіддані дії і високий професіоналізм.

Президент України Петро Порошенко нагородив державними нагородами морських піхотинців.

Про це повідомляє сайт президента.

Високі державні нагороди військові отримали за особисту мужність, самовіддані дії і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Так, Порошенко вручив семи військовослужбовцям ордени Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, чотирьом – ордени "За мужність" ІІІ ступеня, та одному – медаль "За військову службу Україні".

"За ці чотири з половиною роки нам вдалося створити нові Збройні Сили, і вдалося створити нову морську піхоту. І з новими беретами, і з новим бойовим духом, і з новими традиціями. Морську піхоту, яку боїться ворог і якій довіряє український народ", - наголосив президент.

Нагадаємо, Порошенко нагородив львівську патрульну, яку поранив в живіт учасник ДТП. Вона отримала нагороду за особисту мужність, виявлену у боротьбі зі злочинністю, та зразкове  виконання  службового обов’язку.

ВідеоУ Хотинській фортеці бійці отримали нагороди за героїзм, проявлений на Сході

За героїзм і мужність, проявлені на війні на Сході України, в Хотинський фортеці нагородили зірками "народного героя" шістьох бійців, двох посмертно. Цей недержавний орден заснували три роки тому і вручають тільки військовим та волонтерам, яких обирає нагороджувальна рада. Самі ордени роблять із срібла, яке здають небайдужі.

У Хотинській фортеці бійці отримали нагороди за героїзм, проявлений на Сході

Залиште свій коментар

Вибір редакції