Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Незаконним структурам немає місця у Мінських угодах - Волкер про "вибори" на Донбасі

Він закликав Росію не визнавати легітимними "вибори" на окупованих територіях.

США не визнають жодних волевиявлень на окупованих територіях східних областей України і закликають Росію не визнавати будь-яких «виборів» там, поки там діють незаконні збройні формування.

Про це пише Укрінформ із посиланням на телеканал "Настоящее время».

"Ми вважаємо, що ці вибори повністю незаконні. Не можна провести законні вибори на територіях, які зайняті озброєними угрупованнями", - наголосив спецпредставник США, коментуючи обговорення лідером сепаратистів "ДНР" Денисом Пушиліним у Москві підготовки до виборів голови і народної ради "ДНР".

Як зазначив Волкер, на Донбасі діють різні незаконні збройні формування і політичні структури, які були створені Росією. "Це незаконні структури, і їм немає місця в Мінських угодах, і вони також не повинні існувати, відповідно до Конституції України", – сказав спецпредставник США.

Волкер підкреслив, що зі свого боку закликає Росію не визнавати легітимними «вибори» на окупованих територіях.

Нагадаємо, раніше у терористичній "ДНР" призначили нового ватажка замість вбитого Олександра Захарченка – ним став Денис Пушилін, який раніше був "спікером парламенту". Крім того в обох терористичних "республіках ("Л/ДНР") призначили дату незаконних виборів – 11 листопада.

Залиште свій коментар

Вибір редакції