Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Харківщині медсестра відгамселила віником пацієнта будинку для літніх людей

У закладі нарікають на самого чоловіка, який спровокував жінку на агресію.

У Хорошевському геріартричному пансіонаті на Харківщині, де живуть немічні люди та інваліди,   санітарка кілька хвилин била літнього чоловіка. Це відбувалося на очах колег, які сміялися і знімали екзекуцію на відео, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Жінка шмагала пацієнта віником по обличчю, ображала і принижувала його, лаялася нецензурно. За кадром ще двоє санітарок, одна з них фільмує події. Запис місячної давнини, але опублікували відео лише зараз, і одразу ж вибухнув скандал. "Випадок кричущий. Я сам у шоці", - стверджує директор закладу Олександр Мельник.

ВідеоШмагала віником і матюкала: у пансіонаті санітарка відлупцювала літнього чоловіка

Скандал на Харківщині. У геріатричному пансіонаті, де живуть немічні люди та інваліди, санітарка кілька хвилин била літнього чоловіка. Шмагала його віником і матюкала. На очах у своїх колег, які з цієї екзекуції сміялися і знімали на відео. 

Шмагала віником і матюкала: у пансіонаті санітарка відлупцювала літнього чоловіка

З ним у кабінеті двоє санітарок – одна била віником, друга знімала. Їх і ще третю, яка  спостерігала, готують на звільнення. Вікторія Нвачукву запевняє, що так поводилася лише один раз і це було помилкою. Себе виправдовує тим, що чоловік лежав на підлозі у власній сечі, а коли його почали підіймати – став домагатися санітарку. "Хотіли прибрати це все. Після того, як почав розпускати руки – я його вдарила віником", - каже кривдниця пацієнта.

Тетяна Кануннікова зізнається, що відео знімала для себе, а як запис опинився в інтернеті – не розуміє. "Випадково, донька його побачила. Я його в себе вже видалила", - пояснює вона. Фігуранта відео застаємо у палаті. Чоловіку 67, він сам майже не ходить та не дуже чітко розмовляє, в пансіонаті живе півроку. Стверджує, що б’ється не лише ця санітарка. "Кожного дня майже", - переконує Сергій Жаригов і додає, що керівництву скаржитися немає сенсу: "Такі ж".

Фотогалерея У Києві жінка жорстоко побила та пограбувала немічну 80-річну сусідку (3 фото)

А от його сусіди впевнені, що Сергій на таке ставлення до себе заслужив. "Заслужив. Вона прибирає, він на неї матюки і ось так, рукою б’є, а потім за груди хапає", - кажуть очевидці. Та додають, що слова про часті побої в пансіонаті – брехня. Староста корпусу теж каже, що Сергій часто поводиться неадекватно та ображає санітарок. "Я кажу: я його вб’ю взагалі. Хай саджають за цю гниду. Один на весь корпус. Всі чоловіки, ніхто не свариться з дівчатами, у нас тут тихо, абсолютно. Через нього одного страждають", - каже Микола Шепєлєв.

Вихованці пансіонату навіть написали звернення до керівництва, щоб жінок не звільняли. "Від себе суто. Його просто треба звідси прибрати", - вважає пацієнт Микола Січкарьов. Директор пояснює, що не звільняти санітарок не може – бити людину вони не мали права за жодних обставин. "Закон є закон, і всі маємо його виконувати", - каже він. Тим часом у прокуратурі вже розпочали кримінальне провадження за побої та мордування, винуватицям загрожує до п"яти років тюрми.

Кореспондент ТСН Павло Посохов

Залиште свій коментар

Вибір редакції