Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ОБСЄ обіцяє встановити камери на окупованій території бойовиків

Поки що встановлена лише одна камера – на західній околиці Широкиного.

Місія ОБСЄ планує продовжувати встановлювати камери спостереження на лінії розмежування, зокрема, на підконтрольній бойовикам території.

Про це повідомив заступник голови місії Александр Хуг в інтерв'ю "Українським новинам".

"Ми плануємо встановити такі камери в районі Донецького аеропорту; також одна камера буде встановлена на шахті Жовтень – це на півдні аеропорту, але все ще на території, контрольованій так званою "ДНР" – і з іншого боку південного краю Авдіївки. Ми плануємо дивитися на всі міста і села навколо аеропорту: Спартак, Водяне, Піски, західна околиця Донецька – ці дві камери будуть взаємодіяти", – розповів він.

Хуг також наголосив, що місії не потрібна згода на встановлення цих камер, хоча ця тема обговорювалася зі сторонами.

"Нам не потрібна згода на встановлення наших камер. Ми, звичайно, їм повідомили позиції, де ми їх встановимо. І це обговорювалося не тільки з тими, хто фактично контролює Донецьк, але і з українськими Збройними силами", – повідомив він.

Хуг пояснив, що наразі встановлена лише одна камера – на західній околиці села Широкине.

Нагадаємо, журналіст ТСН Андрій Цаплієнко заявляв, що з вишки з камерою ОБСЄ, яка встановлена в Широкиному, можна цілодобово спостерігати за переміщеннями українських солдатів, проте рух сепаратистів для неї недоступний. За його словами, відеосигнал надходить в Київ, Маріуполь і Донецьк.

В ОБСЄ вказували, що відео з камери, встановленої на позиціях українських збройних сил в Широкиному, не може потрапити в чужі руки. За їхніми словами, інформація, а також зображення, які транслює камера, є закодованими, вони не можуть бути прочитаними жодним іншим, крім команди ОБСЄ в Маріуполі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції