В ОБСЄ прокоментували скандал із фронтовими відеокамерами в Широкиному

Спостерігачі кажуть, що підозри українських військових даремні.

Відео з камери, встановленої на позиціях українських збройних сил у Широкиному, не може потрапити в чужі руки. Так місія ОБСЄ прокоментувала підозри морських піхотинців, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Інформація, а також зображення, які транслює камера – вони є закодованими. І ця інформація не може бути прочитаною ніким іншим, окрім нашою команди в Маріуполі", - розповів перший заступник керівника СММ ОБСЄ Александр Хуг.

У Спеціальній моніторинговій місії запевняють, що обладнання функціонує в тестовому режимі. Всі події в Широкиному 18 січня, коли оборонці міста прийняли бій, зафіксовані. Однак коментувати це відео в ОБСЄ не поспішають.

"Результати із цієї камери – вони будуть оприлюднені", - пообіцяв Хуг.

Раніше в сюжеті ТСН морські піхотинці, котрі захищають Широкине, озвучили підозри щодо того, що бойовики так званої "ДНР" завдяки камері ОБСЄ бачать, як на долоні, українські позиції. Разом із тим, на думку військових, веб-камера не працювала в момент атаки бойовиків, аби не отримувати доказів агресії саме проросійських сил.

ОБСЄ запевнило, що відео з їхніх камер не може потрапити у сторонні руки

Відео із камери, встановленої на позиціях українських збройних сил у Широкиному - не може потрапити у чужі руки. Так місія ОБСЄ прокоментувала підозри морських піхотинців, озвучені в сюжеті ТСН. Що бойовики так званої ДНР  завдяки камері ОБСЄ бачать як на долоні українські позиції. А саме такі припущення у військових з'явились після бою увечері 18 січня. Мало того, бійці розповіли, за їхньою інформацією, веб-камера саме у цей період не працювала. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: