Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ООН переконує, що не визнає "судові рішення" на території "псевдореспублік"

Будь-який "юридичний процес" на територіях, контрольованих збройними групами, є нелегітимним.

ООН не визнає будь-які "юридичні процеси" на територіях, контрольованих збройними групами на Донбасі.

Про це повідомила глава Місії ООН з прав людини в Україні Фіона Фрейзер, коментуючи заяви бойовиків про страти, - пише "Українська правда".

"Дійсно, ми знаємо про те, що нещодавно був винесений такий "вирок". Знаємо і про ситуацію з Євгеном Чуднецовим (боєць полку "Азов", який потрапив у полон до бойовиків під Широкіно в лютому 2015 року, засуджений псевдосудом бойовиків до 30 років колонії суворого режиму і ще двох років обмеження волі, "прокурор" "ДНР" вимагав розстрілу. У нього не було адвоката - ред)", - сказала Фрейзер.

Вона повідомила, що місія ООН закликає звільнити Чуднецова.

"У нашій новій доповіді ми закликаємо звільнити Чуднецова, і не виносити чи приводити у виконання смертні вироки, оскільки це є порушенням міжнародного гуманітарного права", - підкреслила вона.

"Треба розуміти, що будь-який "юридичний процес" на територіях, контрольованих збройними групами, є нелегітимним, там не діють міжнародно-визнані механізми правосуддя", - сказав глава місії ООН в Україні.

Нагадаємо, що з початку конфлікту на Донбасі загинуло 9167 людей, понад 21 тисяча осіб отримала поранення.

Про це йдеться в доповіді Управління Верховного комісара ООН з прав людини.

Раніше головнокомандувач силами Альянсу в Європі Філіп Брідлав заявив, що Росія розширює територію наступу в Україні та використовує більше важкої техніки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції