Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Переселенцям із Золотого виділили нові квартири

Переселенцям із Золотого виділили нові квартири

Нове житло людям, які були змушені втікати з власних домівок, надали за дорученням президента.

Внутрішньо переміщені громадяни із Золотого, що у Луганській області, які були змушені залишити свої домівки через тиск бойовиків, отримали нове житло.

Про це повідомили у пресслужбі Офісу президента.

"Ми обіцяли – і зробили. Маємо захищати наших громадян. Радий, що родини, котрі пережили шок війни, тепер можуть облаштуватися й знову відчути домашній затишок", – сказав президент Володимир Зеленський.

Як зазначається, вручення ордерів та ключів від квартир відбулося в Сєвєродонецьку. Відремонтоване житло одержали 10 родин. Ще в п'яти помешканнях тривають ремонті роботи.

"20 листопада 2019 року, під час робочої поїздки на Луганщину, Президент України зустрівся з деякими з цих сімей. Люди звернулися до Глави держави з проханням допомогти в отриманні житла. Власні оселі вони були змушені покинути впродовж півгодини. Володимир Зеленський доручив голові Луганської ОДА Сергію Гайдаю посприяти в пошуку та облаштуванні житла. Незабаром було знайдено квартири та проведено капітальний ремонт у них", - додали у ОПУ.

Нагадаємо, що уряд вніс зміни до Порядку забезпечення житлом ВПО, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції. Це дасть можливість у 2020 році забезпечити житлом понад 220 внутрішньо переміщених українських родин.

Залиште свій коментар

Вибір редакції