Порошенко анонсував будівництво нового заводу боєприпасів

На реалізацію проекту планують витратити 1,4 млрд гривень. 

Кошти з перевиконання Державного бюджету спрямують на посилення сектору оборони і безпеки,  зокрема і будівництво нового заводу українських боєприпасів. Про це під час засідання РНБО заявив президент України Петро Порошенко.

За його словами, виробництво буде налагоджено за стандартами Північноатлантичного Альянсу.

"Мною внесена пропозиція щодо будівництва заводу боєприпасів, запровадження новітніх технологій в повній відповідності зі стандартами НАТО, що забезпечить взаємосумісність боєприпасів, що випускаються за основними калібрами", - сказав Порошенко, якого цитує його прес-служба. Гарант зауважив, що на реалізацію цього завдання заплановано виділити 1 млрд 400 млн гривень.

Одним з напрямків є виробництво боєприпасів з вітчизняної сировини.

"Це дасть можливість не просто складати боєприпаси, а забезпечити виготовлення боєприпасів вже з вітчизняної сировини. Ми маємо, відповідно, відновити ті потужності, які були в Україні до початку окупації Російською Федерацією. Я ставлю цю позицію як один із перших пріоритетів", - наголосив український лідер.

Порошенко додав, що ще 1,6 млрд гривень виділять на закупівлю новітнього озброєння і військової техніки. Зокрема йдеться про налагодження виробництва танків "Оплот", новітніх ракет та іншого.

Також український президент дав завдання посилити системи радіоелектронної боротьби, системи новітніх модернізованих безпілотних літальних апаратів, а частину фінансування спрямувати на антиснайперські комплекси.

Як повідомлялося раніше,  під час засідання РНБО було ухвалено рішення про запровадження біометричного контролю для громадян інших держав, які перетинають український кордон. 

"Ми маємо зняти всі біометричні дані, включно і відбитки пальців і цифрову фотографію. Це значно посилить можливості для боротьби з тероризмом", - наголосив президент України Петро Порошенко. 

Залиште свій коментар