Перейти до змісту
Постраждалий від пожеж КПВВ "Станиця Луганська" відновив роботу

Постраждалий від пожеж КПВВ "Станиця Луганська" відновив роботу

КПВВ працюватиме щоденно від 07:00 до 18:30.

Контрольний пункт в’їзду-виїзду "Станиця Луганська", який постраждав внаслідок масштабних пожеж у Луганській області, у понеділок, 5 жовтня, відновив роботу.

Про це повідомляє пресцентр штабу операції Об’єднаних сил.

"За рішенням командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Володимира Кравченка, сьогодні, 5 жовтня, о 9 годині ранку відновлює роботу контрольний пункт в’їзду-виїзду "Станиця Луганська". КПВВ функціонуватиме за осіннім графіком – щоденно від 07:00 до 18:30", - йдеться у повідомленні.

За рішенням Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Володимира Кравченка, сьогодні, 5 жовтня, о 9 годині ранку,...

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Неділя, 4 жовтня 2020 р.

Нагадаємо, 30 вересня на території Луганської області було зафіксовано 146 пожеж, які забрали життя 11 осіб. За даними рятувальників, вогонь пройшов уже понад 20 тисяч гектарів. Найгірша ситуація була поблизу лінії розмежування, а тому КПВВ "Станиця Луганська" тимчасово призупинив роботу. Там боротьбу з вогнем ускладнювали постійні вибухи. Впродовж трьох років, від 2014 до 2016 року, цю територію дуже щільно обстрілювали російські окупанти. Як наслідок, там залишилась велика кількість боєприпасів, що не розірвалися і почали детонувати від високої температури. Станом на 5 жовтня в Луганській області рятувальники продовжують гасіння 4 основних осередків пожеж.

Відео Досі є загроза детонування боєприпасів – такою є причина закриття КПП Станиця Луганська"

Контрольно-пропускний пункт з окупованою територією "Станиця Луганська" сьогодні точно не відновить свою роботу - про це повідомляють прикордонники. Досі є загроза детонування боєприпасів, хоча перед відкриттям оновленого пункту перетину сапери знайшли та знешкодили тут понад 500 боєприпасів: від автоматних куль і до протитанкових мін та артилерійських снарядів. Як показала пожежа, ця територія досі залишається небезпечною.  

Досі є загроза детонування боєприпасів – такою є причина закриття КПП Станиця Луганська"

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин